• СИГУРНОСТ НА ВАШЕТО РАБОТНО МЕСТО

  • СВЕТСКИ КВАЛИТЕТ

  • КОМПЛЕТНА ЗАШТИТА

Адреса

  • Иван Козаров 24 лок.64 и 65

  • 1000 Скопје
  • Македонија

Контакт

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • Тел.Продажба +389 2 2772 132; Тел. Маркетинг +389 2 2700 376
  • Факс +389 2 2700 383

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.